Suurtehoimurilla voimme poistaa maata sokkelin ympäriltä, jolloin pihoja rikkomatta saadaan salaojat kunnostettua, perusmuurin vesieristys korjattua ja usein täyttö tehdään kapillaarikatkolecasoralla. Tällöin saadaan perusmuurin kosteusrasitusta vähennettyä ja lämpöeristys paranee.

Ota yhteyttä!

Sokkelin ulkopuoliset saneeraukset

Suurtehoimurilla voimme poistaa maata sokkelin ympäriltä, jolloin pihoja rikkomatta saadaan salaojat kunnostettua, perusmuurin vesieristys korjattua ja usein täyttö tehdään kapillaarikatkolecasoralla. Tällöin saadaan perusmuurin kosteusrasitusta vähennettyä ja lämpöeristys paranee.

Tarjoamme kätevän rahoitusratkaisun - tutustu!
Pyydä tarjous sikkelin ulkopuolisesta saneerauksesta Pyydä tarjous

Suoritamme suurtehoimurointia Etelä- ja Länsi-Suomen alueella

Timo Värri Myyntijohtaja Puh: 044 300 0065 timo.varri@anpe.fi
Ville Kulosaari Myyntipäällikkö Puh: 0400 609 600 ville.kulosaari@anpe.fi
Pete Opas Työpäällikkö Puh: 0102 866 340 GSM: 0400 710 126 pete.opas@anpe.fi
Jukka Nikander Aluepäällikkö Puh: 0102 866 340 GSM: 0440 615 804 jukka.nikander@anpe.fi
Matti Papunen Työnjohtaja Puh: 044 061 5809 matti.papunen@anpe.fi
Marko Hietanen Yksikönpäällikkö Turku
Varsinais-Suomi/Satakunta
Puh: 040 707 0117 marko.hietanen@anpe.fi
Hannu Pesola Toimitusjohtaja Puh: 0102 866 340 GSM: 0400 727 049 hannu.pesola@anpe.fi
0102 866 340
PYYDÄ TARJOUS