Anpe Oy on rakennusalan yritys, jonka palveluihin kuuluu puhallusvillaurakointi, suurtehoimurointi, suurtehopuhallus ja Lecasoraurakointi. Anpe Oy on yhteistyökykyinen, joustava ja kestävään kehitykseen panostava alan ammattilainen.

Ota yhteyttä!

Rakentamisen laatu syntyy pitkästä kokemuksesta ja parhaista menetelmistä

Anpe Oy on kokenut rakennusalan yritys. Olemme toimineet alalla vuodesta 1976 asti tarjoten asiakkaillemme ammattitaitoista puhallusvillaurakointia, suurtehoimurointia ja -puhallusta sekä lecasoraurakointia.

Työllistämme viisikymmentä alan kokenutta ammattilaista ja liikevaihtomme on noin 7 miljoonaa euroa. Pitkän urakointihistoriamme ansiosta meille ja henkilöstöllemme on kehittynyt vahva osaaminen ja ammattitaito toimialoillamme. Moderni, tehokas kalusto yhdessä ammattilaistemme kanssa takaavat asiakkaalle parhaan lopputuloksen.

Panostamme vastuullisuuteen ja kestävään kehitykseen. Meidät tunnetaan yhteistyökyvystämme ja joustavuudestamme. Olemme luotettava kumppani vaativimpiinkin kohteisiin. Palvelemme asiakkaitamme Etelä- ja Länsi-Suomen alueella. Lecasoran ja vaahtolasin puhallusurakat teemme koko maassa.

Löydä lähin toimipisteemme

Pääkaupunkiseutu & Keski- ja Itä-Uusimaa Peuratie 4, 01900 Nurmijärvi Jännekuja 1, 01740 Vantaa
0102 866 340 0102 866 341
Länsi-Uusimaa Teollisuuskatu 2 F, 08150 Lohja
0102 866 340 0102 866 341
Turun alue Kuljettajankatu 5, 20780 Kaarina
0102 866 340 0102 866 341
Hämeenlinna, Lahti, Heinola Ohrasupantie 4, 15880 Hollola
0102 866 340 0102 866 341
Tampere Näsilinnankatu 36 D 33100 Tampere
0102 866 340 0102 866 341
Tarjoamme ammattitaitoista puhallusvillaurakointia, suurtehoimurointia ja -puhallusta sekä lecasoraurakointia Pyydä tarjous

Henkilöstö

Hannu Pesola Toimitusjohtaja Puh: 0102 866 340 GSM: 0400 727 049 hannu.pesola@anpe.fi
Jukka Nikander Aluepäällikkö Puh: 0102 866 340 GSM: 0440 615 804 jukka.nikander@anpe.fi
Ilari Jokirinne Kenttäpäällikkö Puh: 044 0615 799 ilari.jokirinne@anpe.fi
Timo Värri Myyntijohtaja Puh: 044 300 0065 timo.varri@anpe.fi
Jörgen Weckström Puh: 0102 866 340 GSM: 0440 615 802 jorgen.weckstrom@anpe.fi
Pete Opas Työpäällikkö Puh: 0102 866 340 GSM: 0400 710 126 pete.opas@anpe.fi
Matti Papunen Työnjohtaja Puh: 044 061 5809 matti.papunen@anpe.fi
Julia Liski Reskontra Puh: 0102 866 340 GSM: 0440 615 808 julia.liski@anpe.fi

0102 866 340
PYYDÄ TARJOUS