Anpe Oy on rakennusalan yritys, jonka palveluihin kuuluu puhallusvillaurakointi, suurtehoimurointi, suurtehopuhallus ja Lecasoraurakointi. Anpe Oy on yhteistyökykyinen, joustava ja kestävään kehitykseen panostava alan ammattilainen.

Ota yhteyttä!

Rakentamisen laatu syntyy pitkästä kokemuksesta ja parhaista menetelmistä

Anpe Oy on kokenut rakennusalan yritys. Olemme toimineet alalla vuodesta 1976 asti tarjoten asiakkaillemme ammattitaitoista puhallusvillaurakointia, suurtehoimurointia ja -puhallusta sekä lecasoraurakointia.

Työllistämme viisikymmentä alan kokenutta ammattilaista ja liikevaihtomme on noin 7 miljoonaa euroa. Pitkän urakointihistoriamme ansiosta meille ja henkilöstöllemme on kehittynyt vahva osaaminen ja ammattitaito toimialoillamme. Moderni, tehokas kalusto yhdessä ammattilaistemme kanssa takaavat asiakkaalle parhaan lopputuloksen.

Panostamme vastuullisuuteen ja kestävään kehitykseen. Meidät tunnetaan yhteistyökyvystämme ja joustavuudestamme. Olemme luotettava kumppani vaativimpiinkin kohteisiin. Palvelemme asiakkaitamme Etelä- ja Länsi-Suomen alueella. Lecasoran ja vaahtolasin puhallusurakat teemme koko maassa.

Löydä lähin toimipisteemme

Pääkaupunkiseutu & Keski- ja Itä-Uusimaa Peuratie 4, 01900 Nurmijärvi Jännekuja 1, 01740 Vantaa
0102 866 340
Länsi-Uusimaa Teollisuuskatu 2 F, 08150 Lohja
0102 866 340
Turun alue Kuljettajankatu 5, 20780 Kaarina
0102 866 340
040 707 0117
Hämeenlinna, Lahti, Heinola Ohrasupantie 4, 15880 Hollola
0102 866 340
Tampere Näsilinnankatu 48 E, 33200 Tampere
0102 866 340
Tammisaari Kustaa Vaasan Katu 12 A 10, 10300 Tammisaari
0102 866 340

Laskutustiedot

ARVOISA TOIMITTAJAMME,
vastaanotamme jatkossa ostolaskumme sähköisessä muodossa, verkkolaskuina.

UUDET LASKUTUSOSOITTEEMME
Pyydämme Teitä ystävällisesti päivittämään seuraavat laskutusosoitteet laskutusjärjestelmiinne:

Verkkolaskujen osalta:

ANPE OY:

Verkkolaskutuksen osoitteena on OVT-tunnuksemme: 003702139639

Operaattorinamme käytämme: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

ANPE Turku Oy:

Verkkolaskutuksen osoitteena on OVT-tunnuksemme: 0003708579037

Operaattorinamme käytämme: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Mahdollisten paperilaskujen osalta:

ANPE OY, Y-tunnus 0213963-9
PL 54452
00021 LASKUTUS

ANPE Turku OY, Y-tunnus 0857903-7
PL 48314
00021 LASKUTUS

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne pitää tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun.

HUOM. Tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muuta kuin laskuja, esim. tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan:
Teollisuuskatu 2 F, 08150 LOHJA

Käsittelemme vain ohjeen mukaisesti saapuneet laskut.

Tarjoamme ammattitaitoista puhallusvillaurakointia, suurtehoimurointia ja -puhallusta sekä lecasoraurakointia Pyydä tarjous

Henkilöstö

Timo Värri Myyntijohtaja Puh: 044 300 0065 timo.varri@anpe.fi
Ville Kulosaari Myyntipäällikkö Puh: 0400 609 600 ville.kulosaari@anpe.fi
Jukka Nikander Aluepäällikkö Puh: 0102 866 340 GSM: 0440 615 804 jukka.nikander@anpe.fi
Marko Hietanen Yksikönpäällikkö Turku
Varsinais-Suomi/Satakunta
Puh: 040 707 0117 marko.hietanen@anpe.fi
Pete Opas Työpäällikkö Puh: 0102 866 340 GSM: 0400 710 126 pete.opas@anpe.fi
Matti Papunen Työnjohtaja Puh: 044 061 5809 matti.papunen@anpe.fi
Julia Liski Reskontra Puh: 0102 866 340 GSM: 0440 615 808 julia.liski@anpe.fi
Hannu Pesola Toimitusjohtaja Puh: 0102 866 340 GSM: 0400 727 049 hannu.pesola@anpe.fi

0102 866 340
PYYDÄ TARJOUS