Imupurkumenetelmässä purettavaan tilaan asennetaan murskaimet, jotka ovat kytkettyina suurtehoimuriin. Tällöin imujäte kulkee pölyttömästi letkua pitkin suoraan imurin säiliöön eikä sotkua tule rappukäytäviin ja sisäänkäynteihin. Samalla suurtehoimuri alipaineistaa työskentelytilan. Murskaimella voidaan käsitellä kaakelit, tasoiteet ja betonilattian palaset.

Ota yhteyttä!

Kylpyhuoneiden imupurku

Imupurkumenetelmässä purettavaan tilaan asennetaan murskaimet, jotka ovat kytkettyina suurtehoimuriin. Tällöin imujäte kulkee pölyttömästi letkua pitkin suoraan imurin säiliöön eikä sotkua tule rappukäytäviin ja sisäänkäynteihin. Samalla suurtehoimuri alipaineistaa työskentelytilan. Murskaimella voidaan käsitellä kaakelit, tasoiteet ja betonilattian palaset.

Tarjoamme kätevän rahoitusratkaisun - tutustu!
Pyydä tarjous kylpyhuoneen imupurusta Pyydä tarjous

Suoritamme suurtehoimurointia Etelä- ja Länsi-Suomen alueella

Timo Värri Myyntijohtaja Puh: 044 300 0065 timo.varri@anpe.fi
Ville Kulosaari Myyntipäällikkö Puh: 0400 609 600 ville.kulosaari@anpe.fi
Pete Opas Työpäällikkö Puh: 0102 866 340 GSM: 0400 710 126 pete.opas@anpe.fi
Jukka Nikander Aluepäällikkö Puh: 0102 866 340 GSM: 0440 615 804 jukka.nikander@anpe.fi
Matti Papunen Työnjohtaja Puh: 044 061 5809 matti.papunen@anpe.fi
Marko Hietanen Yksikönpäällikkö Turku
Varsinais-Suomi/Satakunta
Puh: 040 707 0117 marko.hietanen@anpe.fi
Hannu Pesola Toimitusjohtaja Puh: 0102 866 340 GSM: 0400 727 049 hannu.pesola@anpe.fi
0102 866 340
PYYDÄ TARJOUS